Forside » Online Andet » Sponsoreret: Gave til manden der har alt |
Sponsoreret: Gave til manden der har altJulen nærmer sig (det har den sådan set gjort hele året), og det kan være svært at finde en gave til mænd. Gentry har dog nogle stærke bud... |
|||||||||||||||||||||||||
Armbånd - håndlavet i Danmark Gentry.dk armbåndene fås i hhv. 4 eller 6 forskellige størrelser, alt efter model. Det sikrer en god pasform, modsat de generiske "one size fits all" man typisk finder. Armbåndene er håndlavede i Danmark og leveres i et flot smykkeetui.
Slipsenålen er udført i solidt sterling sølv med .925 stempel. Den er stilfuld og æstetisk uden at være overdådigt prangende. Leveres i flot smykkeetui.
En flot kuglepen i en lækker æske er noget alle mænd kan bruge. Formen er ergonomisk venlig for folk med store hænder, da den ekstra tykkelse gør at man ikke skal krampe hånden sammen om skriveredskabet.
I disse moderne tider med kontaktløs betaling, er der desværre også en fare for at blive bestjålet - helt uden at tyven behøver fiske din tegnebog op ad lommen. Dette forhindrer en kortholder med RFID-blokering, og Gentry tilbyder bl.a. mode designede kortholdere med smart pop-up funktion, for nemmere tilgang til kortene. |
![]()
Billede: gentry.dk Tags: sponsoreret indhold gentry.dk armbånd slipsenål smykker til mænd gaver til mænd herremode kortholder kuglepen hånddrejet træ læder |
||||||||||||||||||||||||
Kommentarer: 0 Visninger: 3048 Gå til kilde
Foreslå rettelser
|